Flyout Menu (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Other
ja: その他

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Menus
ja: メニュー

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
