Flyout Menu (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
