Flyout Menu (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Other
ru: Другое

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Menus
ru: Меню

en: Breakpoint
ru: Точка останова
