Flyout Menu (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Other
uk: Інше

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Menus
uk: Меню

en: Breakpoint
uk: Точка переходу
