Flyout Menu (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Other
es: Otro(s)

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Menus
es: Menús

en: Breakpoint
es: Salto de pantalla (breakpoint)
