Flyout Menu (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Other
tr: Diğer

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Menus
tr: Menüler

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
