Flyout Menu (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Other
ug: باشقا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر
