Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Error generating image.
oc: Error al generar l'imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
oc: Es pas estat possible de generar l'imatge derivada que se tròba a %path.
