Flysystem (2.3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Migrate
sv: Migrera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Error generating image.
sv: Fel vid generering av bild.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sv: Kunde inte generera den härledda bilden som finns på %path.

en: Error generating image, missing source file.
sv: Fel vid generering av bild, källfilen saknas.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
sv: Källbild på %source_image_path hittades inte vid försök att generera härledd bild på %derivative_path.

en: Completed @current step of @total.
sv: Slutfört steg @current av @total.
