Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha10) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Image
bo: པར་རིས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་ཧྲིལ་གྲངས་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ཡིག་ཆའི་ID་ལ་གསོག་འཇོག་བྱེད་པ།

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་པར་རིས་ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས་ཤིག་ཧྲིལ་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་པར་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།
