Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha10) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: File
lv: Fails

en: Image
lv: Attēls

en: Reference
lv: Atsauce

en: About
lv: Par

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
lv: Lauks glabā attēla ID kā veselu skaitli.
