Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: File
sk: Súbor

en: Image
sk: Obrázok

en: Reference
sk: Referencia

en: About
sk: Informácie o

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
sk: Toto pole ukladá ID súboru ako celočíselnú hodnotu.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
sk: Toto pole ukladá ID súboru obrázku ako číselnú hodnotu.
