Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha10) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: File
sv: Fil

en: Image
sv: Bild

en: Reference
sv: Referens

en: About
sv: Om

en: Origin
sv: Ursprung

en: Bucket
sv: Hink

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
sv: Det här fältet sparar ID för en fil som heltalsvärde.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
sv: Detta fält lagrar ID-numret för en bild som ett heltalsvärde.

en: Alt
sv: Alternativ
