Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha11) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: File
el: Αρχείο

en: Image
el: Εικόνα

en: Reference
el: Αναφορά

en: About
el: Περί

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει στη βάση δεδομένων το ID ενός αρχείου ως έναν ακέραιο αριθμό.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει στη βάση δεδομένων το ID ενός αρχείου εικόνας ως έναν ακέραιο αριθμό.
