Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha11) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: File
jv: Berkas

en: Image
jv: Gambar

en: About
jv: Ngenani

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
jv: Field iki nyimpen ID berkas dadi biji wilangan bulat.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
jv: Field iki nyimpen ID berkas gambar dadi biji angka integer.
