Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha11) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Origin
kn: ಮೂಲ
