Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha12) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: File
ar: ملف

en: Image
ar: الصورة

en: Reference
ar: مرجع

en: About
ar: حول

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ar: هذا الحقل يخزن معرف الملف (ID) على شكل عدد صحيح.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ar: يخزن هذا الحقل المعرف (ID) لملف الصورة على شكل عدد صحيح.
