Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha12) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: File
da: Fil

en: Image
da: Billede

en: About
da: Om

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
da: Dette felt gemmer IDet på en fil som et heltal.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
da: Dette felt gemmer IDet på en billedfil som et heltal.
