Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha13) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: File
fa: فایل

en: Image
fa: تصویر

en: Reference
fa: ارجاع

en: About
fa: درباره

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fa: این فیلد ID یک فایل را به صورت عدد صحیح نگهداری می‌کند.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fa: این فیلد، شناسه یک فایل تصویر را به صورت یک مقدار عددی ذخیره می‌کند.
