Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: File
nl: Bestand

en: Image
nl: Afbeelding

en: Reference
nl: Referentie

en: About
nl: Over

en: Origin
nl: Oorsprong

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.
