Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: File
uk: Файл

en: Image
uk: Зображення

en: Reference
uk: Посилання

en: About
uk: Про модуль

en: Origin
uk: Джерело

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файла, як ціле значення.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файла зображення, як ціле значення.
