Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Image
hi: चित्र

en: Reference
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में
