Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: File
km: ឯកសារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: About
km: អំពី

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​លេខ​សម្គាល់​របស់​ឯកសារ​ជា​តម្លៃ​ចំនួន​គត់​ ។

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ​រូបភាព​ជា​តម្លៃ​ចំនួន​គត់ ។
