Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: File
vi: Tập tin

en: Image
vi: Ảnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
vi: Trường này lưu mã ID của một tệp tin dưới dạng một số nguyên.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
vi: Trường này lưu trữ ID của một tập tin ảnh dưới dạng một số nguyên.
