Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: Reference
gl: Referencia

en: About
gl: Información

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
gl: Este campo almacena o ID dun arquivo coma un valor de número enteiro.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
gl: Este campo almacena o ID dun arquivo da imaxe como un valor de número enteiro.
