Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: File
hr: Datoteka

en: Image
hr: Slika

en: About
hr: Opis

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
hr: Ovo polje sprema ID datoteke kao brrojčanu vrijednost.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
hr: Ovo polje sprema ID slike kao cijeli broj.
