Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Image
ta: படம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: About
ta: பற்றி
