Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: File
bg: Файл

en: Image
bg: Снимка

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
bg: Това поле съдържа ID на файла под формата на цяло число.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
bg: Това поле съдържа ID на файла на изображението под формата на цяло число.
