Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha8) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: File
he: קובץ

en: Image
he: תמונה

en: Reference
he: רפרנס

en: About
he: אודות
