Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: File
hu: Fájl

en: Image
hu: Kép

en: Reference
hu: Referencia

en: About
hu: Leírás

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
hu: Ez a mező egy fájl azonosítóját tartalmazza egész számként.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
hu: Ez a mező egy kép azonosítóját egész számként tárolja.
