Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Image
id: Gambar

en: Reference
id: Referensi

en: About
id: Tentang

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
id: Isian ini menyimpan ID suatu berkas sebagai bilangan bulat.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
id: Isian ini menyimpan ID dari sebuah berkas gambar sebagai nilai bilangan bulat.
