Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: File
cs: Soubor

en: Image
cs: Obrázek

en: About
cs: Popis

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
cs: Pole uchovává celočíselnou identifikaci (ID).

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
cs: Toto pole ukládá ID obrázku jako číslo.

en: Alt
cs: Popisek (Alt)
