Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha9) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Reference
et: Viide

en: About
et: Programmist

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
et: See väli säilitab numbrilist faili identifikaatorit.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
et: See väli salvestab pildi faili ID täisarvulise väärtusena.
