Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: File
fi: Tiedosto

en: Image
fi: Kuva

en: Reference
fi: Viittaus

en: About
fi: Tietoja

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fi: Kenttä tallentaa tiedoston ID:n kokonaislukuna.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fi: Kenttä tallentaa kuvan ID:n kokonaislukuna tietokantaan.
