Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: File
ja: ファイル

en: Image
ja: 画像

en: Reference
ja: 参照

en: About
ja: アバウト

en: Origin
ja: 原点

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ja: このフィールドはファイルのIDを整数値として保存します。

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ja: このフィールドは画像ファイルを整数で表現したIDを格納します。
