Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: File
pl: Plik

en: Image
pl: Obraz

en: Reference
pl: Referencja

en: About
pl: O stronie

en: Origin
pl: Źródło

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID pliku jako liczbę całkowitą.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID pliku obrazka jako liczbę całkowitą.
