Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha13) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: File
ro: Fișier

en: Image
ro: Imagine

en: Reference
ro: Referință

en: About
ro: Despre

en: Origin
ro: Origine

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ro: Acest câmp stochează ID-ul unui fișier ca o valoare întreagă.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ro: Acest câmp păstrează ID-ul unui fișier de imagine ca o valoare întreagă.
