FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Database
lv: Datubāze

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
