FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
