FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Database
de: Datenbank

en: Are you sure you want to delete %label?
de: Möchten Sie %label wirklich löschen?

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Machine name
de: Systemname
