FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Database
fi: Tietokanta

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
