FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Database
fr: Base de données

en: Are you sure you want to delete %label?
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer %label ?

en: Base URL
fr: URL de base

en: Machine name
fr: Nom système
