FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Machine name
he: שם מכונה
