FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Database
hu: Adatbázis

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Machine name
hu: Programok által használt név
