FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %label?
it: Vuoi davvero eliminare %label?

en: Base URL
it: URL base

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
