FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Database
ja: データベース

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Machine name
ja: システム内部名称
