FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Machine name
ne: मशीन नाम
