FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Database
pl: Baza danych

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
