FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Database
ro: Bază de date

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Machine name
ro: Numele mașinii
