FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Database
ru: База данных

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: @label deleted.
ru: @label удален.
